Usługi rachunkowe na najwyższym poziomie

Jak dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju jest związane z dosyć skomplikowanymi i rozbudowanymi formalnościami, a ponadto również musimy tutaj wskazywać na dosyć spore koszty, które musimy płacić każdego miesiąca. Dlatego też właśnie prowadzenie własnej działalności w naszym kraju, a tym bardziej, jeśli mówimy o jednoosobowej działalności, jest bardzo trudne. Dlatego też warto jest rozważyć opcję przeniesienia własnej działalności poza granice naszego kraju, a konkretnie mówimy w tym miejscu o Wielkiej Brytanii. Dlaczego akurat tam? Powód jest bardzo prosty i można go zawrzeć w dwóch słowach. Jest taniej, a poza tym również jest szybciej. Przede wszystkim musimy tutaj wskazać na taki aspekt, jakim jest brak opłaty na rozpoczęcie działalności, co wiąże się z tym, iż swoją działalność możemy rozpoczynać wraz z jej faktycznym otwarciem i nie musimy czekać na żadne potwierdzenia z urzędu.

Szybko, tanio i bezpiecznie
Bardzo istotnym aspektem jest także ubezpieczenie społeczne. Na początku wynosi ono zaledwie 2, 8 funta na tydzień, a więc można mówić o śmiesznej kwocie. Dopiero po przekroczeniu wartości zarobków w wysokości 8060 funtów, wartość ubezpieczenia wzrasta do poziomu 9% owych zarobków. Jedynym ograniczeniem, aczkolwiek takim, którego przeskoczenie nie jest dla nikogo niczym nie do zrealizowania, jest posiadanie statusu rezydencji podatkowej na terenie Zjednoczonego Królestwa. W związku z tym, iż rejestracja własnej firmy w strukturach państwa brytyjskiego jest tak korzystna, wiele osób, wiele małych podmiotów decyduje się właśnie na podjęcie takiego kroku. Oczywiście początkowo można mówić o pewnych obawach, aczkolwiek w tym miejscu chcemy wskazać na firmę Capital Business Links LTD, która pomaga innym odnaleźć się na rynku brytyjskim, pomaga w przenoszeniu swojej działalności na rynek brytyjski.

Wygodne formalności
Wszelkie niezbędne szczegóły, jak również szereg cennych, przydatnych informacji dla wszystkich, którzy są w jakikolwiek sposób zainteresowani przeniesieniem swojej działalności gospodarczej na Wyspy Brytyjskie, znajdują się na stronie http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk/rejestracja-firmy-w-anglii/. Naprawdę warto tam zajrzeć, warto zapoznać się z wszelkimi szczegółami, gdyż to może nam pomóc w podjęcie decyzji czy nadal działać w naszym kraju, czy też może spróbować swoich sił w innym państwie, gdzie warunki są znacznie korzystniejsze, gdzie szansa na bardziej dynamiczny rozwój firmy jest znacznie bardziej możliwa. Zasadniczo zapoznając się z tymi informacjami nic nie ryzykujemy, a możemy na tym procederze naprawdę wiele zyskać.