Usługi księgowe na wysokim poziomie

Prowadzenie biznesu w Wielkiej Brytanii daje szerokie pole do manewru: podatki są na tyle niskie i przemyślane, biurokracja zaś jest stale ograniczana.

Jak dobrze wiadomo, system prawny w Wielkiej Brytanii opiera się na zasadzie stałości, nie wprowadza się nagłych zmian, które mogłyby zaszkodzić danej branży. Kraj królowej Elżbiety docenia drobnych przedsiębiorców i ludzi pracujących w formie samozatrudnienia. Oczywiste jest, że Wielka Brytania nawet po wyjściu z Unii Europejskiej stanowi ważny ośrodek biznesowy o globalnym zasięgu. Bycie przedsiębiorcą na wyspach oferuje możliwości działania na wielu rynkach światowych, na przykład współpracy z Chinami lub Indią. Bardzo polecamy pracować w Wielkiej Brytanii osobom z branży kreatywnej, np. informatykom, copywriterom, osobom związanym ze światem mody, reklamą itd. Nie da się ukryć, że jest to państwo bardzo rozwinięte i nowoczesne, a przy tym stanowiące dobrą przestrzeń dla ekspansji biznesowej.

Capital Business Links Ltd – co oferujemy naszym klientom?

Nasze usługi zawierają pełną obsługę księgowości oraz doradztwo podatkowo-skarbowe skoordynowane z profilem podmioty gospodarczego. Wśród naszych pracowników są również wykwalifikowani doradcy finansowi, którzy przygotowują analizy finansowe, budżety, biznesplany i dokumentację potrzebną do wzięcia kredytu bankowego. Ponadto doradzamy w kwestiach czysto biznesowych, czyli proponujemy optymalną formę prawną firmy i przyglądamy się sposobom jej funkcjonowania w celu maksymalizacji zysków. Zapewniamy pełną obsługę w trakcie otwierania biznesu. Jedną z naszych ważniejszych ofert jest obsługa przenoszenia działalności gospodarczej z Polski do Wielkiej Brytanii – jest to coraz popularniejsza praktyka wśród polskich przedsiębiorców. Mamy w tym spore doświadczenie, polecamy skontaktować się z naszym oddziałem w Krakowie.

Na naszej stronie internetowej, która znajduje się pod adresem https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/, znajduje się pełny opis oferowanych przez nas usług. Odpowiadamy tam na wiele pytań dotyczących różnic między polski a brytyjskim systemem podatkowym. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.