Monitorowanie pozycji, jakie proxy?

To, jaką mamy pozycje swojej strony w internetowej wyszukiwarce jest bardzo istotne. Jeśli ktoś zarabia na sklepie albo ogólnie na swojej stronie to musi wiedzieć jak wysoko jest w wyszukiwarce internetowej.

Te strony, które są nisko są rzadziej odwiedzane, a nie o to przecież chodzi. Trzeba tylko wiedzieć, jaki serwer proxy wybrać żeby efektywność takich badań pozycji była bardzo wysoka. To musi być pewne i wiarygodne, ale jednocześnie nie powinno być drogie. Możemy to robić sami. Wystarczy wybrać sobie specjalne oprogramowanie, które jest z serwerem proxy połączone. Mamy wtedy wgląd do tego, co się dzieje na najpopularniejszych stronach wyszukujących frazy. Z takiego rozwiązania korzysta wiele osób, ale nie każdy wie jak to robić i nie każdy ma na to czas. Taki program jest łatwy w obsłudze, ale trzeba wiedzieć jak się tym zajmować. Wszystko jest napisane po polsku, a interfejs jest bardzo przyjezdny. Jest to jedno z lepszych rozwiązań, jakie znajdziemy w Internecie.

Dlaczego warto wybrać serwer proxy?

Przede wszystkim, dlatego że nie ma tutaj praktycznie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość fraz. Można to robić całkowicie legalnie, ale jest też problem, ponieważ nie można normlanie wyszukiwać zbyt wielu fraz. Możemy mieć zablokowany nasz adres IP. To, dlatego pomocny będzie tutaj proxy. Można w każdej chwili skorzystać z innego serwera wirtualnego i wtedy nasze IP będzie ukryte. Można dowolnie sprawdzać pozycje strony i to tak często jak tylko chcemy. Jeśli nie za bardzo się na tym znamy i nie wiemy jak to robić to nie pozostaje nam nic innego jak zlecić monitorowanie specjalnej firmie. Oni wiedzą jak się tym zająć żeby nie było żadnych blokad i problemów. Jeśli chodzi o same serwery proxy to warto stawiać na to, co polskie. Do wyboru mamy wiele serwerów płatnych i darmowych. Oznacza to, że każdy z nas znajdzie dla siebie to, co jest najlepsze i najstabilniejsze. Stawiając na polskie prywatne proxy będzie bezpieczni. Ma to przecież dla nas bardzo duże znaczenie.