Księgowi w UK

Najbardziej znani księgowi w UK to oczywiście Polacy. Nie ma się, co dziwić skoro nasi rodacy są w stanie poradzić sobie z obowiązującym prawem podatkowym i ubezpieczeniowym, jakie obowiązuje w naszym kraju to nigdzie nie może być już trudniej.

Bardzo dużo Polaków pracuje w Wielkiej Brytanii i co roku przychodzi czas na rozliczenia. Trzeba wiedzieć do takiego progu podatkowego się zaliczamy. Im więcej udaje nam się zarobić tym więcej płacimy podatku. Dla osób, które mieszczą się z dochodami do 32 tysięcy funtów przewidziano stawkę, 20% ale jeśli przekroczymy nawet o funta tę kwotę to podatek podoi nam się i trzeba o tym pamiętać. Te osoby, które zarabiają powyżej stu pięćdziesięciu tysięcy funtów muszą zapłacić aż 45% podatku. Jeśli nie za bardzo orientujemy się jak robić te wszystkie rozliczenia to nie pozostaje nam nic innego jak pomoc polskiego księgowego. Tym bardziej, jeśli chcemy żeby w rozliczeniu były uwzględnione różne ulgi. My nie musimy się przecież na tym wszystkim bardzo dobrze znać.

Jakie to mgą być ulgi?

Najwięcej ulg maja te osoby, które ukończyły 75 lat. Z ulgami dobrze mają również szefowie firm, bo jeśli często jeżdżą w delegacje to mogą w każdej chwili te wszystkie wyjazdy sobie odliczyć. Te osoby, które mają poniżej 8 tysięcy funtów w ogóle podatku nie płacą. Jeśli nie wiemy czy jakiekolwiek ulgi nam przysługują to nie pozostaje nam nic innego jak iść do księgowego, który będzie się na tym znał. Taka osoba, która jest obeznana w prawie podatkowym w Wielkiej Brytanii bardzo szybko zrobi nam wyliczenia i już będziemy wiedzieć czy mamy nadpłatę podatku czy niestety, ale trzeba sporo jeszcze państwu oddać. Osoby, które szukają księgowych bardzo doświadczanych, którzy gwarantują im usługę na wysokim poziomie powinny odwiedzić stronę biura podatkowego w Londynie. Tutaj pracują wybitni specjaliści, którzy podchodzą do swojego klienta w indywidulny sposób, bo przecież każdy przypadek jest inny. Będziemy bardzo zadowoleni z ich usług tak jak setki innych osób.