Budowanie masy mięśniowej szybko

Czy próbujesz zwiększyć rozmiar? Wiele osób ma na celu nałożyć mięśnie, aby były silniejsze i bardziej atrakcyjne, ale może być trudno dowiedzieć się, jak sobie z tym poradzić. Jeśli szukasz wskazówek na temat budowy mięśni, nie szukaj dalej! Czytaj dalej, aby uzyskać najlepsze metody.

Trenuj co najmniej trzy razy w tygodniu. Musisz co najmniej trzy sesje treningowe co tydzień, jeśli chcesz zobaczyć znaczny wzrost mięśni. Jeśli jesteś naprawdę nowy w treningu siłowym, na początku możesz zmniejszyć to do dwóch; należy jednak zwiększyć liczbę sesji tygodniowo, gdy tylko będzie to możliwe. Jeśli masz już doświadczenie w treningu siłowym, możesz również dodać więcej sesji.

Zobacz więcej tutaj: http://ingai.pl/gh-balance/ – opinie

Powstrzymaj się od wykonywania zarówno treningu siłowego, jak i ćwiczeń sercowo-naczyniowych, jeśli Twoim celem jest budowa mięśni, a niekoniecznie poprawa ogólnej sprawności. Powodem tego jest to, że te dwa rodzaje ćwiczeń powodują, że twoje ciało reaguje w sprzeczny sposób. Skoncentrowanie się wyłącznie na budowaniu mięśni pomoże ci zmaksymalizować twoje wyniki.

Podnoszenie dużych ciężarów jest produktywne dla wielu części ciała, ale powinieneś unikać podnoszenia ciężkich kilogramów, gdy ćwiczysz, wykonując ćwiczenia na karku, spadki i rozdarcia. Jeśli ćwiczenie stawia cię we wspólnej pozycji, która jest niekorzystna, utrzymuj limit wagi na rozsądnym poziomie.

Jedz dużo węglowodanów. Jeśli po ciężkich treningach twoje ciało nie będzie cierpiało na glukozę, twoje ciało będzie wykorzystywać tkankę mięśniową do produkcji białek i węglowodanów, likwidując ciężką pracę. Trzymaj się z daleka od diet niskowęglowodanowych i spożywaj odpowiednią ilość węglowodanów, biorąc pod uwagę intensywność ćwiczeń – być może kilka gramów węglowodanów na kilogram masy ciała każdego dnia.

Jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać białko przekształcone w mięśnie skutecznie jest picie koktajlu proteinowego około pół godziny na godzinę przed rozpoczęciem treningu. Daje to organizmowi czas na wchłonięcie białka, a następnie może go użyć natychmiast, aby rozpocząć budowanie nowych mięśni.

Przesunięte prasy klatki piersiowej i ramion z kilkoma zestawami ćwiczeń ciągnących, takich jak podciąganie, zsunięcie i rzędy. Równoważenie ćwiczeń w ten sposób pomoże wyleczyć mięśnie, które są zaniedbywane podczas prasy, co z kolei prowadzi do zwiększenia masy ciała i zwiększenia siły.

Przysiady są chyba najważniejszym ćwiczeniem dla budowania masy mięśniowej. Poza budowaniem mięśni nóg, przysiady są doskonałym treningiem całego ciała. Wypracowują ramiona, klatkę piersiową, mięśnie brzucha, a nawet plecy. Przy przysiadzie niezbędna jest odpowiednia technika. Dla właściwego przysiadu, biodra powinny być niższe niż kolana, a ciało powinno pozostać zrównoważone.

Połącz trening siłowy z intensywnością intensywności i średniej głośności. Oznacza to liczbę powtórzeń, a także stopień trudności pracy. Kwas mlekowy zostanie uwolniony podczas treningu, który pobudzi Twoje mięśnie do wzrostu.

Staraj się wykonywać wyciskanie i przysiady w taki sam sposób, w jaki robisz martwy ciąg, który jest od całkowitego zatrzymania. Wykorzystaj ruchy ławek i przysiadów w szafie zasilającej i pozwól, aby pręty bezpieczeństwa były ustawione w pewnym punkcie, w którym ta belka znajduje się na dole tych ruchów. Musisz pozwolić, aby bar osiedlił się w tym punkcie. Pomaga to usunąć wszelkie napięcie sprężyste, które pomaga w zwiększeniu siły.

Zachowaj dobre zapisy. Czy dziennik ćwiczeń, który odnotowuje ćwiczenia w rutynowym treningu, oraz ile powtórzeń i zestawów wykonujesz. Pomaga to nie tylko zorganizować treningi, ale także pokazuje postęp. Jest to inspirujące, zwłaszcza na początku, gdy postęp jest szybko dokonywany. Możesz zobaczyć, jak daleko dotarłeś i wyznaczyłeś cele.

Jeśli naprawdę chcesz zbudować znaczną masę mięśniową, powinieneś rozważyć zastosowanie suplementu kreatynowego. Nie każdy korzysta z tych produktów, ale może prowadzić do zwiększenia wzrostu mięśni i warto spróbować. Jeśli nie działają one dla ciebie, to nie jest strata.

Budowanie mięśni i treningi kardio idą w parze jak masło orzechowe i galaretka. Obydwoje nie tylko dążą do tego samego, ale także mają wysoki poziom synergii. Oznacza to, że włączenie światła do rutyny może mieć duży wpływ na mięśnie.

Wyczerpujące mięśnie to świetny sposób na zbudowanie najbardziej upartych grup. Na przykład, gdy wykonujesz ćwiczenie, w którym pracujesz z wieloma mięśniami, na przykład w rzędzie, twoje bicepsy mogą czasem zostać zmęczone przed twoimi łatami. Wykorzystaj ćwiczenia izolacyjne. Na przykład, wyciągnięcia ramion z prostymi ramionami nie będą kładły zbyt dużego nacisku na bicepsy. Ponieważ twoje łata będą zmęczone nieco zanim zaczniesz robić rzędy, twoje bicepsy będą mniej skłonne cię ograniczać.

Bądź sprytny podczas robienia przysiadów. Wybierz punkt z tyłu, który jest wyśrodkowany pomiędzy pułapkami i opuść tamtejszy pręt. To powoduje większe zapotrzebowanie na biodra, ścięgna udowe i pośladki, co daje możliwość przysiadu dodatkowej wagi, której nie można było inaczej.